Головна Воскресная проповедь Керівник Молодіжного відділ єпархії взяв у часть у підлітковому інклюзивному таборі “Марафон безпеки” соціального центру “Гармонія”

Керівник Молодіжного відділ єпархії взяв у часть у підлітковому інклюзивному таборі “Марафон безпеки” соціального центру “Гармонія”

написано Andrey
91 переглядів

8 липня 2021 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в день пам’яті благовірних князів Петра та Февронії, православного свята сім’ї, Молодіжний відділ Вінницької єпархії взяв у часть у підлітковому інклюзивному таборі “Марафон  безпеки” соціального центру “Гармонія”.

Було проведено екскурсію та бесіди з підлітками, які проходять реабілітацію в центрі “Гармонія”.  Зустріч пройшла на території храму свт. Луки Кримського м.Вінниці.  

Пономар храму Антон Кавалер провів екскурсію по храму для дітей та волонтерів центру “Гармонія”, а потім під час чаювання  духовну бесіду провів голова Молодіжного відділу протоієрей Миколай Дуднік. Тему бесіди доповнив диякон храму Андрій Кучер.  

Оскільки назва табору – “Марафон безпеки”, то основна тема розмови була “Духовна безпека”. 

Протоієрей Миколай виділив 5 правил духовної безпеки для боротьби з гріхом, який наносить шкоду душі людини та породжує страждання: 

– фактори які впливають на правильність вибору, 

– вміння розпізнавати думки та відкидати погані думки, 

– стриманість у бажаннях – перший крок до повернення втраченої природи, 

– вміння визнавати власні помилки –  перший крок до смирення, 

Диякон Андрій доповнив тему безпеки, а саме:  

– пізнання Бога через Святе Письмо – хто такий Бог, які заповіді Він дав, 

– пізнання Бога через молитву, регулярність молитви та внутрішнє налаштування на молитву і доброзичливість, спілкування з Богом : як довірити Йому свої переживання , потреби , бажання , а також , вдячність Йому за те що ми і так маємо .

– участь у Таїнствах: Сповідь та Причастя. 

Дітям були роздані подарунки від митрополита Варсонофія та цікаві кулінарні книжечки. Дай Боже, щоб така духовна співпраця та дружба з центром “Гармонія” продовжилась.

0 коментарів
1

You may also like