ДВУНАДЕСЯТЫЙ ПРАЗДНИК


БЛАГОВЕЩЕНИЕ ПРЕСВЯТОЙ БОГОРОДИЦЫ

Празднуется (25 марта) 7 апреля (по н.ст.) в 2018г.


11 июня - Престольный праздник храма святителя Луки Крымского

День памяти Святителя Луки Крымского
ПРАВОСЛАВНЫЙ ПОСТ


ВЕЛИКИЙ ПОСТ

Продолжается с 19 февраля 2018 г. по 7 апреля 2018 г. (по н.ст.).


ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ
Звернення братії Свято-Успенської Почаївської Лаври до Президента України. 

1 жовтня 2012 р.

Президенту України Януковичу В.Ф

№ 91/Н


Шановний Вікторе Федоровичу!
Звертаємось до Вас з приводу проекту Закону «Про Єдиний державний демографічний реєстр» №10492 від 18.05.2012 року, який винесено на розгляд Верховної Ради для другого читання.
Законопроектом передбачається присвоєння кожному громадянину унікального номера (ст. 11), створення Єдиного Державного демографічного реєстру, збирання і зберігання під унікальним номером інформації про особу без її згоди на це та видачу, починаючи з народження, паспортів з безконтактним електронним носієм інформації.
Священний Синод Української Православної Церкви неодноразово наголошував про небезпеку цифрової ідентифікації та тотального електронного обліку. Зокрема, в посланні Священного Синоду УПЦ від 29.12.2003 року сказано, що: «Будь-які обмеження політичних та господарських прав і свобод за допомогою технічних засобів… набувають есхатологічного виміру і не можуть не турбувати членів Церкви. Нинішній процес кодифікації населення безпосередньо стосується політичної та господарської діяльності громадян. Він проводиться у формах, які мають типологічну подібність з обмеженнями апокаліптичних часів і не може не турбувати совість членів Церкви. Дії влади набувають апокаліптичного змісту, що може розцінюватися як свідоме або мимовільне сприяння створенню технічної бази для воцаріння антихриста».
В Посланні від 19 травня 1998 року Священний Синод УПЦ заявив: «ідентифікаційний номер, який буде присвоєний кожній людині і нанесений на неї через якусь «незмивну» технологію, дійсно може стати «печаттю антихриста».
На жаль, всі застереження залишились не почутими. В черговий раз законодавці при прийнятті нових Законів ображають наші релігійні почуття, посягають на Богодаровану свободу людини та порушують конституційні права громадян.
6 вересня 2011 року Комітет сприяння боротьбі з організованою злочинністю і корупцією у Відкритому зверненні № 353-3/К до Голови Верховної Ради України Литвина В.М. вказав на надзвичайну загрозу тотального електронного контролю над людиною, її службовим та особистим життям.
Закони, які прийняла Верховна Рада: «Податковий кодекс України»; «Про захист персональних даних»; прийнятий в першому читанні Закон «Про єдиний державний демографічний реєстр» та ряд інших Законів передбачають присвоєння кожній людині унікального номеру (номера облікової картки платника податку, ідентифікаційного коду або інших аналогів), який відіграє роль цифрового ідентифікатора людини і повністю замінює його прізвище, ім’я та по-батькові.
Все це свідчить про те, що ведеться робота по створенню юридичної і технічної бази для системи електронного контролю як за суспільством так і за людиною.
Просимо Вас, шановний Вікторе Федоровичу, як гаранта Конституції та віруючу людину, в разі прийняття Верховною Радою цього злочинного і пагубного законопроекту не підписувати його, захистити права людей і надати реальну можливість людям жити повноцінним громадянським життям без цифрових ідентифікаторів та згідно зі своїми релігійними переконаннями.

+ Володимир
Митрополит Почаївський, Вікарій Київської Митрополії,
намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Члени Духовного Собору Лаври

Джерело: офіційний сайт Свято-Успенської Почаївської Лаври.Введите свой e-mail
 

 

БОГОСЛУЖЕНИЯ


 • Розклад богослужінь храму свт. Луки Кримського
  Червень 2019 року
  Неділя 6-та після Пасхи, про сліпого. Свт. Олексія, митр. Московського, чудотворця
  Володимирської ікони Божої Матері. Рівноап. Костянтина та Олени
  03.06 Понеділок
  08-30 Заздравний молебень
  Віддання свята Пасхи
  04.06 Вівторок
  17-00 Вечірнє богослужіння
  05.06 Середа
  07-00 Божественна літургія
  Вознесіння Господнє
  05.06 Середа
  17-00 Вечірнє богослужіння
  06.06 Четвер
  7-00 Божественна літургія
СОБЫТИЯ ХРАМА

 • ФОТОЗВІТ

  Закриття Недільної школи на канікули. Пасхальна вистава від старшої групи школи храму свт. Луки Кримського


  ДЕТАЛЬНІШЕ...
 • ФОТОЗВІТ

  Фоторепортаж виступу діток Недільної школи "Лукошко"


  Детальніше...
 • ФОТОЗВІТ

  Фоторепортаж Пасхальної служби


  Подробнее...
 • ФОТОЗВІТ

  Свято Входу Господнього в Єрусалим у храмі свт. Луки Кримського. 2019 рік.


  ДЕТАЛЬНІШЕ...