Головна Події церковного життя У Черкасах розповіли про постраждалих після нападу ПЦУ на монастир

У Черкасах розповіли про постраждалих після нападу ПЦУ на монастир

написано Andrey
99 переглядів

Переломи, струс мозку та різані рани: в УПЦ розповіли про стан вірян, які захищалися від нападу ПЦУ на монастир у Черкасах.

Унаслідок нападу рейдерів ПЦУ на монастир на честь Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ в Черкасах четверо людей дістали важкі травми. Про це СПЖ повідомив голова юридичного відділу Черкаської єпархії протоієрей Георгій Пограничний.

Він розповів, що люди у військовій формі, озброєні ланцюгами та іншими металевими предметами, перебралися через паркан, після чого почали нещадно бити вірян і священнослужителів монастиря.

Голова юрвідділу також заявив, що правоохоронці, які перебували біля монастиря, не реагували на побиття вірян і робили вигляд, що нічого не відбувається.

«Одного зі священників, ієрея Сергія Пащенка, який підняв руки, щоб прикрити і захистити вірян від ударів, люди у військовій формі почали бити кулаками по обличчю. Зараз він перебуває в обласній лікарні у відділенні щелепно-лицевої хірургії. Йому зробили рентген, який показав перелом нижньої щелепи у двох місцях», – повідомили в єпархії.

За словами о. Георгія, пізніше люди у військовій формі оточили парафіян із чотирьох боків – тих, хто не чинив опору, не чіпали, а тих, хто намагався захищатися, – били.

«У 74-річного Олега Слободяника, якого також побили військові, медики зафіксували перелом руки зі зміщенням. Також постраждав диякон Сергій Ісаєнко. Після того, як він спробував захистити парафіян, люди у військовій формі вдарили чоловіка ножицями по металу. Медики зафіксували в нього рвану рану на руці. Читцю В’ячеславу Коркоцу завдали ударів по голові, через що медики зафіксували сильні забої та струс мозку», – додав він.

У Черкаській єпархії зазначили, що в поліцію вже передали заяви про вчинення злочинів рейдерами ПЦУ.

0 коментарів
0

You may also like