Головна Події храму Свято Собору Архістратига Михаїла та всіх небесних сил безтілесних.Настоятель прийняв участь у Богослужінні в Іллінському монастирі

Свято Собору Архістратига Михаїла та всіх небесних сил безтілесних.Настоятель прийняв участь у Богослужінні в Іллінському монастирі

написано Andrey
125 переглядів

21 листопада 2023 року, в день свята на честь Собору Архістратига Божого Михаїла та всіх небесних сил безтілесних, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в нижньому храмі священномученика Інокентія архієпископа Вінницького, Іллінського чоловічого монастиря міста Вінниці.

Архіпастирю співслужили секретар єпархії протоієрей Андрій Балан, намісник монастиря архімандрит Аркадій (Сенчуківський), намісник Миколаївського Шаргородського монастиря архімандрит Паїсій (Куліберов), викладач Київської духовної академії і семінарії доцент архімандрит Дамаскін (Лебідь), благочинний у справах монастирів архімандрит Єнох (Торак), благочинний першого міського округу протоієрей Богдан Маліновський, клірики міста та гості у священному сані. За богослужінням також молилась настоятелька Барського жіночого монастиря ігуменя Димитрія (Філікова).

На Малому вході згідно з рішенням Священного Синоду від 25 вересня 2023 року, про призначення архімандрита Аркадія (Сенчуківського), намісником чоловічого монастиря на честь пророка Божого Іллі у місті Вінниці, митрополит Варсонофій возвів його в ігуменське достоїнство.

Під час Літургії архієрей та духовенство піднесли особливі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; за Святу Церкву, яка зазнає гонінь в новітній історії свого існування; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир молившись попросив у Бога милості для українського народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Наприкінці богослужіння митрополит Варсонофій звернувся до присутніх у храмі вірян зі словом архіпастирських настанов. Також архіпастир привітав намісника, архімандрита Аркадія, з 50-річчям від дня народження.

0 коментарів
0

You may also like